O mnie - adwokat sieradz - prawnik sieradz

telefon kontaktowy

Adwokat justyna pawłowska

Witam cię drogi odwiedzający na stronie internetowej mojej Kancelarii Adwokackiej. Nazywam się Justyna Pawłowska i jestem adwokatem. Studia prawnicze ukończyłam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a następnie odbyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w renomowanej Kancelarii w Łodzi zajmującej się obsługą prawną przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Poza wiedzą stricte prawniczą posiadam bardzo duże doświadczenie z zakresu prawa podatkowego, które zdobywałam dzięki wieloletniej pracy w urzędzie skarbowym. W mojej pracy nie toleruję przeciętności. Jestem w pełni skupiona na  rozwiązywaniu problemów prawnych moich klientów, których na bieżąco informuję o postępach w sprawie. Z dużym powodzeniem rozwiązuje sprawy rodzinne, o odszkodowania i zadośćuczynienia, o zapłatę, spadkowe i frankowe. Na każdym etapie sprawy informuję swoich klientów o jej postępach. Zawsze z dużym optymizmem i zaangażowaniem dążę do uzyskania pozytywnego wyroku sądowego i ostatecznego rozwiązania problemów mojego klienta. Jeżeli zatem zastanawiasz się, czy potrzebny Ci adwokat Sieradz, to miasto, w którym znajduje się moja Kancelaria Adwokacka. Zapraszam do kontaktu.

adwokat Sieradz

Misja kancelarii

Naczelną misją kancelarii adwokackiej jest rozwiązywanie problemów prawnych moich klientów.

Niezależnie od powyższego, przy prowadzeniu każdej sprawy kieruję się zasadami opisanymi w kodeksie etyki adwokackiej. Powierzając mi rozwiązanie twoich problemów możesz mieć pewność, że profesjonalnie i rzetelnie podejdę do sprawy i dołożę wszelkich starań w celu uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia.

dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Po pierwsze człowiek! U mnie zawsze na pierwszym miejscu będziesz ty drogi odwiedzający. Daję temu wyraz przy prowadzeniu twojej sprawy.