USŁUGI - adwokat sieradz - prawnik sieradz

Bądźmy w kontakcie

Sprawy frankowe

01.

Życie bez franka? To możliwe! Od kilku lat pomagam frankowiczom unieważnić lub przewalutować ich umowy kredytowe. Tego typu sprawy nie mają przede mną żadnych tajemnic. Jeżeli masz kredyt frankowy i zastanawiasz się co robić dalej – zapraszam do kontaktu. Na spotkaniu dokładnie przedstawię wszystkie scenariusze działania i możliwe konsekwencje. 

adwokat Sieradz

odszkodowania i zadośćuczynienia

02.

Miałeś wypadek komunikacyjny i doznałeś obrażeń ciała? A może ktoś z twoich bliskich ucierpiał na skutek błędu medycznego? Jakikolwiek powód cię tu sprowadza, to mogę zapewnić, że kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw o odszkodowania i zadośćuczynienia. Gwarantujemy indywidualne podejście i zogniskowanie na sukces.

adwokat Sieradz

Sprawy o zapłatę

03.

W ramach swojej praktyki adwokackiej prowadzę sprawy o zapłatę. Negocjuję, pozywam, a w razie potrzeby przymusowo egzekwuję należności pieniężne przysługujące moim klientom, przy udziale sprawdzonych i doświadczonych komorników sądowych. Pomagam niesolidnym dłużnikom wywiązać się z ich zobowiązań.

adwokat Sieradz

Sprawy spadkowe

04.

Kancelaria prowadzi wszystkie sprawy, które mogą pojawić się na gruncie prawa spadkowego. Jeżeli ktoś z twoich bliskich zmarł i masz wątpliwości co robić dalej, to skontaktuj się z nami. Przyjrzymy się sprawie i rozwiążemy problem.

adwokat Sieradz

sprawy rodzinne

05.

Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa rodzinnego. W szczególności prowadzimy sprawy o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, w przedmiocie władzy rodzicielskiej i ustalenia kontaktów z dzieckiem, sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku wspólnego. 

adwokat Sieradz

sprawy rZECZOWE

06.

Prowadzę szeroką praktykę zawodową z zakresu prawa rzeczowego. Rozwiązuję wszelkie problemy prawne, które mogą powstać na gruncie tej dziedziny prawa.

chairs, floor, furniture-2181947.jpg

sprawy KARNE

07.

Udzielę Państwu fachowego wsparcia z zakresu prawa karnego – na każdym etapie postępowania (postępowanie przygotowawcze i sądowego). Nadto świadczę usługi z zakresu prawa karnego wykonawczego i prawa wykroczeń.

justitia, libra, hands-3222265.jpg

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

08.

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe, którego celem jest oddłużenie niewypłacalnej osoby fizycznej. Tego rodzaju forma oddłużenia może okazać się niezwykle pomocna.

no money, poor, money-2070384.jpg

Masz problem prawny? Zadzwoń do mnie!

Nie zwlekaj z rozwiązywaniem swoich problemów prawnych. Po prostu zadzwoń i przedstaw mi swoją sprawę. Jeżeli zatem zastanawiasz się, czy potrzebny Ci adwokat Sieradz, to miasto, w którym znajduje się moja Kancelaria Adwokacka. Zapraszam do kontaktu.